Kaip teisingai išsirinkti kokybiškus virtuvės baldus arba tavo svajonių baldai virtuvėje

Vitmedis Siauliai virtuves baldai

 

Pasirinkti, kaip atrodys virtuvė nelengva ir atsakinga užduotis. Virtuvėje praleidžiame nemažai laiko gamindami skanų maistą, sukurdami šiltą atmosferą su draugais ir artimaisiais. Svarbu išsirinkti tokią virtuvę, kuri ilgą laiką galės jus džiuginti savo interjeru, joje norėsis gaminti mėgstamiausius patiekalus ir rytais gerti kavą.

Tobula Virtuvė. Kaip įsirengti ir nuo ko pradėti?

 

Kaip mes jau supratome reikia įdėti nemažai pastangų, norint sukurti jaukią aplinką virtuvėje. Pirmas klausimas būtų paprastas - pagalvokite kokio stiliaus virtuvė Jums labiausiai patinka?

Gal tai klasikinis stilius? Minimalistinis? O galbūt modernus? Vienam klientui prioritetas gali būti patogūs slankiojantys į šoną stalčiai, kitam spintelės atsidarančios į viršų, o trečiam apvalūs kampai ir spalvų paletė bei baldai iš medžio masyvo. Visi sprendimai yra geri jeigu jie tinka jums. Reikia tik suvokti kokio būtent stiliaus pageidaujate jūs ir pamąstyti ar kiti buto/namo kambarių stiliai derinasi tarpusavyje. Pagalvokite, ar nėra didelio stiliaus kontrasto kuris būtų nepriimtinas. Jeigu viskas atrodo jums tinkamai, reiškia laikas išsirinkti medžiagas bei fasadą

Medžiagos ir fasadai

Virtuvės dizainą sudaro komplektai iš skirtingų išmatavimų, parametrų, spintelių dydžių. Jums reikia tiksliai žinoti savo virtuvės išmatavimus, kad visas komplektas tilptų į vietą ir nebūtų jokių nereikalingų tarpų. Todėl jeigu turite kokių nors klausimų arba norite ypatingo dizaino savo virtuvei, mūsų komanda visada padės suprojektuoti jums tinkamiausią virtuvės komplektą arba pasiūlyti savo variantus iš jau suprojektuotų.

Svarbu, kad virtuvės baldai būtų pagaminti iš kokybiškų bei atsparių karščiui, garams ar drėgmei medžiagų. Dažnai gaminamas maistas ir temperatūros pokyčiai gali pakenkti baldų išvaizdai, o kitais atvejais sunaikinti nepriekaištingą paviršių. Populiarios medžiagos tarp virtuvinių baldų yra granitas, plienas bei medžio drožlių plokštė, dengta aukšto spaudimo laminatu. Kokybiškai pagamintos medžiagos reikalauja mažesnės priežiūros, jas lengva išvalyti bei jos yra atsparios aplinkos poveikiui.

Virtuvinių baldų išdėstymas

Kitas svarbus dalykas tai teisingas vietos paskirstymas. Baldai turi maksimaliai išnaudoti esamą erdvę ir būti patogiai išdėstyti. Jeigu jūs jausitės kambaryje laisvai ir nevaržomai, norėsite ten būti dažniau, o nuotaika tokioje aplinkoje tik gerės.

Vienas iš variantų kaip galima gražiai sustatyti virtuvės baldus tai lietuvišką “L” arba “I” raidės forma. Visi baldai, buitinė technika (šaldytuvas, indaplovė ir t.t) turi stovėti vienas šalia kito taip padarydami erdvę kambario viduryje stalui ir kambarys atrodys žymiai erdvesnis ir didesnis.

Atkreipkite dėmesį į stalus, kurie turi papildomas stalčių ir spintelių sekcijas, pasirinkdami tokį stalą jūs turėsite daugiau vietos sudėti indus arba serviravimo įrankius. Dažniausiai tokius stalus reikia pagaminti pagal atskirus užsakymus, nes labai sunku rasti modelį, kuris pagal dydį, plotį, funkcionalumą bei spintelių kiekį jums tiktų be priekaištų.

Jeigu jūsų virtuvė yra ne tokia erdvi, pasirinkite šviesesnes spalvas bei nepamirškite įrengti gerą apšvietimą, taip jūsų kambarys atrodys jaukesnis bei erdvesnis. Patartina, kad langai apšviestų stalą arba būtų šalia jo. Svarbiausia neišsigąsti iššūkio ir ieškoti atitinkamų sprendimų. Taisyklė yra labai paprasta - kuo mažesnė virtuvės erdvė, tuo išradingesniu reikia būti. Geras sprendimas kombinuoti baldus į vieną, surandant kūrybiškų bei originalių sprendimų.

Nuo ko priklauso baldų kaina?

Dažnas ir labai abstraktus klausimas į kurį lengvai ir iš karto neįmanoma atsakyti, prieš tai neišsiaiškinus ko konkrečiai norite jus. Pirkdami baldus virtuvei, nebijokite skirti daugiau laiko apmąstymams apie baldų išdėstymą, spintelių kiekį, baldų funkcionalumą bei spalvų derinį. Kuo geriau žinosite, kas būtent jums aktualu, tuo geriau. Taip pat turite nuspręsti preliminariai, kokią kainą galite išleisti baldams, nes nuo to priklausys jūsų pasirinkimas. Baldų kaina priklauso nuo naudojamų medžiagų ir furnitūros, kuo daugiau stalčių, lentynų, detalių, veikiančių mechanizmų bei sudėtingų elementų, tuo didesnė kaina.

Pagalba renkantis virtuvės baldus

Stenkitės, kad baldai neužimtų per daug erdvės. Virtuvė turi atrodyti neapkrauta, kurioje kiekvienas daiktas turi savo vietą.

Ir žinoma klauskite vitmedis.lt komandos jus dominančių dalykų. Komandos nariai gali patarti ir atsakyti jums į klausimus: kaip pasirinkti tinkamą virtuvės stilių? kokius baldus ir buitinę techniką rinktis?, kokias medžiagas pasirinkti?. Mūsų komanda visada nusiteikusi padėti ir pasiūlyti jums labiausiai tinkantį sprendimą.