APIE MUS

Vitmedis

Siekiame saugoti ir puoselėti gamtą, kurios dalimi esame patys ir naudojame resursus jaukiai žmonių aplinkai kurti. Ypatingą dėmesį skiriame baldų kokybei bei ilgaamžiškumui, apie 80 proc. mūsų gaminių – iš natūralios medienos. Darome tai, ką mokame geriausiai: jau daugiau kaip dešimt metų kuriame ir gaminame individualius medžio masyvo namų ir verslo erdvių baldus.

„Vitmedžis“, baldų gamybos įmonė, dirba su įvairių veiklos sričių užsakovais. Kiekvienam jų stengiamės patarti, padedame tinkamai išsirinkti medžiagas ir pagaminame jų poreikius atitinkančius klasikinio, skandinaviško, Provanso, Art deco stiliaus baldus.

VERSLO ĮMONĖMS siūlome biurų, restoranų, kavinių, viešbučių, barų poreikius ir stilistiką atitinkančius baldų sprendimus bei jų gamybą. PRIVATIEMS UŽSAKOVAMS padedame įgyvendinti jaukių namų idėjas – individualiai projektuojame miegamojo, virtuvės, svetainės, vonios, darbo kambario baldus. Užsakovo pageidavimu pasirinktų stilių individualius baldus gaminame iš natūralaus medžio masyvo, faneros, laminuotų drožlių plokščių, faneruotų medžio lukštų plokščių ir kt.

Renkamės aukščiausios kokybės vokiečių gamintojo „Hettich Holding“ furnitūrą, turinčią ISO ir LGA sertifikatus, inovatyvius Italijos kompanijos „Sherwin-Williams“ dažus ir lakus „Sayerlack“, kurie atitinka kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemos standartus UNI EN ISO 9001:2008 ir UNI EN ISO 14001:2004.
Gamyboje taip pat naudojame sertifikuotas medienos plokštes (MDP ir LMDP), medienos plaušų plokštes (MPP) ir fanerą.

Visus projektus įgyvendiname kokybiškai ir atsakingai.

Pagamintus baldus atvežame ir sumontuojame.

Taip pat teikiame paslaugas gamintojams: dažome, beicuojame, lakuojame detales iš medžio masyvo, fanerą bei medienos plaušų plokštes (MDF).

Vitmedis.lt