MIEGAMOJO BALDAI

Miegamasis – tai vieta, kur turime pailsėti, apmąstyti praėjusią dieną, pasvajoti, kas bus ar buvo. Vieta, kur susitinkame su savo antrąja puse. Todėl miegamo baldams mes skiriame ypatingą dėmesį ir atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus padėsime sukurti ramybės oazę.

Pagal Feng Shui miegamajam labai svarbi baldų kokybė, tai yra medžiagų natūralumas, mūsų gaminamiems miegamojo baldams taikomi aukščiausi kokybės reikalavimai.

Baldai gaminami iš Jūsų pasirinktų medžiagų ir priedų, siūloma plati spalvų, atspalvių ir tekstūrų gama.

Miegamojo baldai

Ne paslaptis, jog miegamasis – svarbiausia ir daugiausia pastangų reikalaujanti kiekvieno būsto zona. Tai erdvė, kurioje ir ilsimasi, ir tinginiaujama, kur, galiausiai, yra atgaunamos jėgos. Dėl šių priežasčių miegamojo erdvė privalo būti jauki, raminanti ir su visais svarbiausiais baldais. Šiame straipsnyje bus aprašomi baldai, reikalingi komfortiškam ir jaukiam miegamajam.

Pagrindinis baldas – lova

Jei prijaučiate skandinaviškam minimalizmui, esate visiškai laisvi savo miegamajame pastatyti vienui vieną lovą ir to pakaks, kad atskleistumėte kambario interjerą, ir kad pailsėtumėte. Lova – neabejotinai reikšmingiausias miegamojo baldas, be kurio būtų suku įsivaizduoti patį kambarį. Juk ir pats žodis „miegamasis“ glaudžiai siejasi su žodžiu „miegoti“, o miegama ne kur kitur kaip lovoje.

Tačiau dažnai kyla klausimas – o kokią lovą pasirinkti? Vienareikšmio atsakymo nėra, svarbiausia, kad baldas tarnautų ilgai ir būtų ilgaamžis. Yra rekomenduotina nebijoti didesnės investicijos į miego baldą, nes lova – tai esminis baldas, užtikrinantis jūsų miego kokybę.

Tiesa, rinktis lovą, pagamintą iš medžio, būtų daugiau nei racionalu. Medinis karkasas, medinė patalynės dėžė – tai geros lovos požymiai. Mat mediena yra ne tik labai natūrali baldų gaminimo medžiaga, bet ir ilgai nesusidėvinti bei kokybiška. Medieną tinka naudoti įvairiuose interjeruose, nes ji suteikia ir lengvumo, ir natūralumo jausmą, o jei medis bus naudojamas jau aptartame skandinaviško minimalizmo žingsnyje, - tokio tipažo interjeras sukurs šiltumą ir jaukumą kambaryje.

Patartina rinktis tokią lovą, kurioje būtų daug vietos, - kuo daugiau erdvės, tuo geresnis miegas. Tiesa, prieš renkantis lovą yra be galo svarbu pirmiausia išmatuoti kambario perimetrą – venkite pirkti lovos baldo, tiksliai nežinodami, ar ji tilps jūsų miego zonoje. Tarp sienų ir lovos rekomenduotina palikti bent 50 cm erdvės, kad būtų užtikrintas laisvas ir patogus judėjimas kambaryje, kitu atveju – judesiai bus suvaržyti.

....ir kiti baldai

Kambaryje esanti viena lova, kad ir kokia puošni, gali sukurti ir nepilnavertiškumo jausmą, todėl svarbu miegamajame padaryti vietos ir kitiems baldams. Štai pavyzdžiui, retas, kuris miegamajame išsiverčia be spintos. Natūralu, jog miegamajame yra ne tik ilsimasi, bet ir ruošiamasi darbo dienai. Kambaryje pavyks palaikyti tvarką ir jaustis komfortiškai, jei drabužius (ir kitus daiktus) laikysite spintoje.

Bet čia ir vėl kyla klausimas – o kokią gi spintą rinktis? Niekada nenusivilsite pasirinkę spintą, pagamintą iš medienos. Lengvos konstrukcijos, įvairūs spintos komplektai ir galimybė išgražinti medinę spintą įvairiais raižiniais užtikrins jūsų gerą jauseną kambaryje. Tiesa, nereikėtų baimintis ir dėl drėgmės poveikio spintai – šiandien yra įvairių cheminių medžiagų, kurios išties lengvai padės susidoroti su baldo apsauga. Žinoma, spintą kambaryje galite tarsi išskaidyti, rinkdamiesi lentynas ir spinteles, ar net komodą. Toks mažesnių baldų pasirinkimas ne tik sutaupys vietos, bet ir sukurs atitinkamą erdvumo jausmą. Juolab, jei spintelėse ar pačioje spintoje įrėminsite veidrodį, miegamojo plotas vizualiai prasiplės ir padidės. Šis triukas itin naudingas mažų miegamųjų savininkams.

Vargu, ar apsieisite ir be miegamojo staliukų, esančių greta lovos. Tai nepamainomas baldas, ant kurio galėsite laikyti knygą, mažą toršerą ar gėles. Dažniausiai miegamojo staliukai yra derinami prie pagrindinio baldo – lovos. Yra svarbu, kad staliukai per daug nesiskirtų spalva ar gamybinėmis medžiagomis.

Jei jūsų miegamojo kambarys erdvus ir jame galima patalpinti ne tik pačius būtiniausius daiktus, rekomenduotina „patupdyti“ fotelį. Tai baldas, kuris suteikia nepamainomą gracingumo ir didingumo jausmą, o taip pat gali būti ir plačiai naudojamas. Juk taip smagu atsisėsti į šį baldą, įžiebti greta stovintį toršerą ir mėgautis ramiu vakaru su knyga. Tiesa, fotelis gali būti tas pagrindinis kambario akcentas, kuris suteiks interjerui išbaigtumo ir vientisumo jausmą. Štai galima eksperimentuoti su tekstūra, baldo forma ar net paversti fotelį įdomia kompozicija.

Daugiau gaminamų baldų pavyzdžių galite pamatyti atvykę pas mus į svečius,  ar apsilankę mūsų Facebook puslapyje.