Imm Cologne 2018

2018-uosius metus pasitikome optimistiškai ir džiaugsmingai, nes praėję mums buvo dėkingi užsakovų ir darbų gausa, sėkmingai įveikėme savo pačių išsikeltas užduotis. Ilgametė „Vitmedžio“ specializacija modernių ir klasikinių baldų gamyboje mūsų įmonę subrandino kaip patikimus kokybiškų baldų gamintojus. Atsižvelgdami į pasaulyje vyraujančias baldų gamybos tendencijas ir stilius, 2018 metus ruošiamės pradėti apjungdami novatoriškas, modernias, rafinuotas idėjas, kurias leidžia įgyvendinti Art deco stilius! Savo gaminių paletę papildėme Art deco stiliaus baldais namams, biurams, viešbučiams ir restoranams, kurie patenkins išskirtinio individualumo bei kokybės ieškančius užsakovus. Kurdami Art deco stiliaus baldus, siekiame sukurti pastovią šventę užsakovo namuose, darbo aplinkoje ar viešojoje erdvėje.

Naujienas Art deco stiliumi „Vitmedžio“ dizainerių ir baldų gamybos specialistų komanda pristatys jau sausio mėnesį Kelne (Vokietijoje), vyksiančioje Tarptautinėje baldų ir interjero parodoje „IMM COLOGNE 2018“ (informacija apie parodą http://www.imm-cologne.com/imm/index-2.php).

Sausio 15-21 d. maloniai kviečiame aplankyti mūsų stendą parodoje „IMM COLOGNE 2018“, 5.2 salė, stendo Nr. 059, kur pirmieji galėsite pamatyti naujausius Art deco stiliaus gaminius. Pristatysime jungtinę svetainės ir valgomojo baldų koncepciją. Eksponuosime kietuosius baldus, pagamintus iš ąžuolo medienos. Esame atviri diskusijoms su užsakovais, ypač specialistais – dizaineriais ir architektais, suinteresuotais naujų gamintojų ir baldų išpildymo paieška. Jaučiamės pasirengę ilgalaikiam bendradarbiavimui ir ieškome užsakovų savo gaminių realizacijai.

Turite sumanymų naujam interjerui sukurti ir ieškote, kas galėtų tai išpildyti? Susisiekite su mumis, visada rasime bendrų supratimo ir sąlyčios taškų jūsų idėjai įgyvendinti: info@vitmedis.lt, tel.: +370 601 55907; +370 684 47869