BALDAI NAMAMS

…mes turime išklampoti tiek purvo ir absurdo, kad pareitume namo! Ir mes nieko neturime, kas mus vestų, vienintelis mūsų vedlys – namų ilgesys. H. Hesė

Kiekvienas iš mūsų norime turėti jaukius namus, į kuriuos visada būtų gera sugrįžti. Ramus pasisėdėjimas su šeima, vaišėmis nukrautas pietų stalas, saldus miegas patogioje lovoje – neatsiejami nuo gyvenimo svajonių būste. Norite sukurti modernų ir šiuolaikišką interjerą? Tam puikiai tiks Vitmedis.lt parduodami baldai. Šie baldai namams suteiks ne tik jaukumo, individualumo, bet padės sukurti išskirtinę, tik Jūsų būstui būdingą atmosferą.

Kas mūsų įmonės baldus išskiria iš kitų?

  • Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Mėgstate originalumą? Padėsime išsirinkti arba pagaminsime Jūsų poreikius atitinkančius baldus namams. Galėsite išsirinkti iš klasikinio, Provanso, skandinaviško ar kito stiliaus.
  • Kokybė ir ilgaamžiškumas. Visus baldus gaminame tik iš aukščiausios kokybės furnitūros pagamintos Vokietijoje, kuri turi ISO ir LGA sertifikatus. Ne išimtis ir dažai, lakai – jie taip pat atitinka aukščiausius aplinkosaugos vadybos sistemos standartus.
  • Natūrali mediena. Draugiškumas aplinkai – viena svarbiausių mūsų vertybių. Renkamės žaliavas iš tinkamai tvarkomų miškų, nes siekiame gauti tai patvirtinantį sertifikatą. Dėmesys – aplinkosaugai bei socialinei gerovei.

Platus namų baldų asortimentas

  • Virtuvei. Virtuvė – namų patalpa, kur ne tik ruošiamas maistas, laikomi maisto produktai, bet taip pat čia susirenka visi šeimos nariai pavalgyti, aptarti svarbius gyvenimo įvykius. Taigi nuolatinis judėjimas neišvengiamas. Patogumas, švara, jaukumas – esminės šios patalpos savybės. Namams tinkamai parinkti, funkcionalūs, o svarbiausia – praktiški baldai – maisto gaminimą pavers malonia veikla.

  • Vonios kambariui. Nepamirškite, jog šioje namų dalyje daug drėgmės ir šilumos, todėl kokybiškos medžiagos ypač svarbu. Mūsų siūlomi baldai sukurs gaivią, šviesią Jūsų vonios atmosferą.

  • Miegamojo kambariui. Saldžiam miegui reikalingi stiprų komforto jausmą suteikiantys baldai. Įvairios tekstūros, medžiagos, stiliai – išsirinkite labiausiai patinkantį variantą.

  • Svetainei. Pasirūpinkite į svečius užsukančių draugų bei artimųjų patogumu. Tam puikiai tiks funkcionalūs, kokybiški baldai namams.

Skandinaviški baldai namams – mėgstantiems minimalizmą

Mėgstate paprastumą, bet nežinote, kokius baldus pasirinkti? Išeitis – skandinaviško stiliaus interjeras. Jis puikiai tiks norintiems savo būstą paversti moderniu bei šiuolaikišku nenutolstant nuo lietuviškų tradicijų. Šis stilius pasižymi funkcionalumu, minimalizmu, šviesiomis spalvomis bei kokybiškomis medžiagomis. Mūsų parduotuvėje galite tiek išsirinkti iš jau pagamintų, tiek užsisakyti pagal individualius pageidavimus pagamintus baldus.

Kodėl mediena?

Net 80 % mūsų gaminamų baldų – mediniai ar turintys tokios medžiagos detales. Galima 5 išskirti tokios medžiagos privalumus:

1. Šiluma. Medis – šilta medžiaga. Dėl šios priežasties namai, kuriuose vyrauja mediniai baldai pasižymi jaukumu bei didesne šiluma, o tai ypač svarbu šaltuoju metų laiku.

2. Natūralumas. Artimas ryšys su gamta – geresnė savijauta bei sveikata. Natūralios medžiagos labai tinka alergiškiems ar jautriems žmonėms. Ekologiški baldai namams suteiks gaivumo pojūtį.

3. Lengvas apdirbimas. Tokios medžiagos baldus ypač lengva formuoti, apdirbti, todėl nesunku prisidėti prie kiekvieno kliento originaliausių ir įdomiausių idėjų įgyvendinimo.

4. Tvirtumas. Tinkamai prižiūrimi baldai gali tarnauti net kelis dešimtmečius, o tai reiškia, kad vieną kartą įsigiję galėsite jais džiaugtis labai ilgai.  

5. Estetika. Kas gali būti gražiau už įvairius natūralaus medžio raštus? Tokie unikalūs raštai suteiks visam būstui originalumo.

Kokybiški baldai namams atitiks net išrankiausiųjų poreikius. Natūralios medžiagos, išskirtinis, modernus dizainas pavers Jūsų būstą tokiu, apie kokį galėjote tik pasvajoti. Kiekviena interjero detalė nusipelno didžiausio dėmesio. Juk namai – vieta, į kurią turi būti malonu sugrįžti.